Kur nopirkt

ASBIS nodrošina plašu klāstu IT produktu saviem klientiem visā Latvijā. Lai uzzinātu sev tuvāk esošā veikala atrašanās vietu, apmeklējiet ASBIS dīleru sadaļu

ASBIS ziņas

Decembris 04, 2018
Drive Datacenter Performance with Infortrend GSa 5000 All-Flash Array
Novembris 26, 2018
Rezultāti šeit!
Novembris 20, 2018
Western Digital® will be retiring the Tegile Systems brand starting from ...
Novembris 19, 2018
Enterprise-class Data Storage Solution Recognized for Completeness of Vision ...
Novembris 16, 2018
Intel Unveils the Intel Neural Compute Stick 2 at Intel AI Devcon Beijing for ...
Novembris 15, 2018
The Radeon™ RX 590 graphics card delivers 1080p gaming and beyond on ...

Kāpēc ASBIS?

Plaša ģeogrāfiska darbības sfēra Centrālajā un Austrumu Eiropā, ko papildina vietējā klātbūtne.

Atšķirībā no lielākās daļas mūsu starptautisko konkurentu, mēs, ASBIS Grupa nodrošinam vietējos ofisus vairākās valstīs un reģionos, kuros noris aktīva tirdniecība. Mūsu konkurentu mēŗki ir tie paši tirgi, tikai to sasniegšana pamatā notiek no Rietumeiropas, turpretī ASBIS Grupa gūst labumu no efektīvas loģistikas, samazinot izdevumus. It sevišķi, Grupas ASBIS plaša ģeogrāfiska darbības sfēra, apvienojumā ar centralizēto struktūru un automatizētiem procesiem, kas ļauj samazināt piegādes izmaksas un lower revenue collection expense , kā arī konsekventa mārketinga stratēģiju, salīdzinot ar konkurentiem. Rezultātā, ASBIS Grupa ir kļuvusi par pilnvarotu izplatītāju vadošiem starptautiskiem piegādātājiem, kuriem ir vēlme iekļūt ātri augošajos tirgos, kuros jau aktīvi darbojas ASBIS.

Darbību kritiskā masa

Atkārtoti pārsniedzot 1 miljarda USD ienākumus un veicot tirdzniecību aptuveni 75 valstīs ar 29 vietējām pārstāvniecībām, mēs esam kļuvuši par spēcīgu partneri un esam uzlabojuši savas sadarbības pozīcijas ar vadošajiem starptautiskajiem IT piegādātājiem, tādiem kā Intel, AMD, Seagate, Samsung, Microsoft, Hitachi, Dell un Toshiba, Acer un Lenovo vairumā pārstāvētajos reģionos.

Pateicoties mūsu plašajam reģionu pārklājumam, esam kļuvuši par oficiālajiem izplatītājiem Pasaules vadošo ražotāju precēm Eiropas, reģiona vai valsts mērogā. ASBIS Grupai pieejami Izdevīgi komerciāli nosacījumi un sadarbības līgumi precēm, kuru tirdzniecība nodrošana augstu peļņas procentu,

Cenas aizsardzības un atlikumu rotācijas politika

ASBIS Grupa, kā autorizētais vairāku vadošo IT komponenšu izplatītājs, izmantojot labvēlīgus sadarbības noteikumus, spēj nodrošināt aizsardzību pret cenas samazināšanos un lēnu preču atlikumu apriti. Mēs izmantojam iespēju atgriezt daļu no precēm ražotājiem, ja cena tirgū būtiski samazinās vai konkrētās preces ir novecojušas. Salīdzinājumā, var minēt, ka vairākās valstīs, kur darbojas ASBIS Grupa liela daļa galveno konkurentu preci iegādājas atvērtajā tirgū, tādējādi pakļaujot riskam ne tikai paši sevi, bet arī savus klientus.

Grupas pieredzējusī vadības komanda un vietējie eksperti.

ASBIS Grupas vadības komanda sastāv no pieredžejušiem vadītājiem.  Izpildirektors ASBIS Grupā ir jau kopš dibināšanas - 1990. gadā, un daudzi vadītāji strādā jau ilgāk par 8 gadiem. ASBIS filiāļu darbu vada komandas, kuras galvenokārt veido vietējie, pieredzējuši menedžeri, kuri nodrošina nepieciešamo pieredzi un vietējā tirgus izpratni. ASBIS vadība uzskata, ka lokāla klātbūtne veido būtisku konkurētspējīgu priekšrocību pār starptautiskajiem konkurentiem.

Pievienojies mums!

Pašlaik mēs apkalpojam vairāk kā 32 000 aktīvu klientu Eiropas, Vidējo Austrumu un Āfrikas reģionos. Jūs esat laipni aicināti kļūt par ASBIS klientu un gūt labumu no augsta līmeņa apkalpošanas un atbalsta.