Kur nopirkt

ASBIS nodrošina plašu klāstu IT produktu saviem klientiem visā Latvijā. Lai uzzinātu sev tuvāk esošā veikala atrašanās vietu, apmeklējiet ASBIS dīleru sadaļu

ASBIS ziņas

Augusts 08, 2019
AMD EPYC™ 7002 Generation processors and compatible platforms are available now ...
Jūnijs 04, 2019
AMD Announces Next-Generation Leadership Products at Computex 2019 Keynote
Maijs 30, 2019
Partners with the Industry to Deliver Breakthrough Performance, Artificial ...
Maijs 28, 2019
Ar šo informējam, ka 2019.gada 27.maijā SIA “Asbis LV” ir mainīts nosaukums ...
Maijs 13, 2019
Intel® Optane™ DC persistent memory is poised to be one of the most ...
Maijs 13, 2019
Infortrend Europe Ltd are delighted to announce the release of their AI ...

Kāpēc ASBIS?

Plaša ģeogrāfiska darbības sfēra Centrālajā un Austrumu Eiropā, ko papildina vietējā klātbūtne.

Atšķirībā no lielākās daļas mūsu starptautisko konkurentu, mēs, ASBIS Grupa nodrošinam vietējos ofisus vairākās valstīs un reģionos, kuros noris aktīva tirdniecība. Mūsu konkurentu mēŗki ir tie paši tirgi, tikai to sasniegšana pamatā notiek no Rietumeiropas, turpretī ASBIS Grupa gūst labumu no efektīvas loģistikas, samazinot izdevumus. It sevišķi, Grupas ASBIS plaša ģeogrāfiska darbības sfēra, apvienojumā ar centralizēto struktūru un automatizētiem procesiem, kas ļauj samazināt piegādes izmaksas un lower revenue collection expense , kā arī konsekventa mārketinga stratēģiju, salīdzinot ar konkurentiem. Rezultātā, ASBIS Grupa ir kļuvusi par pilnvarotu izplatītāju vadošiem starptautiskiem piegādātājiem, kuriem ir vēlme iekļūt ātri augošajos tirgos, kuros jau aktīvi darbojas ASBIS.

Darbību kritiskā masa

Atkārtoti pārsniedzot 1 miljarda USD ienākumus un veicot tirdzniecību aptuveni 75 valstīs ar 29 vietējām pārstāvniecībām, mēs esam kļuvuši par spēcīgu partneri un esam uzlabojuši savas sadarbības pozīcijas ar vadošajiem starptautiskajiem IT piegādātājiem, tādiem kā Intel, AMD, Seagate, Samsung, Microsoft, Hitachi, Dell un Toshiba, Acer un Lenovo vairumā pārstāvētajos reģionos.

Pateicoties mūsu plašajam reģionu pārklājumam, esam kļuvuši par oficiālajiem izplatītājiem Pasaules vadošo ražotāju precēm Eiropas, reģiona vai valsts mērogā. ASBIS Grupai pieejami Izdevīgi komerciāli nosacījumi un sadarbības līgumi precēm, kuru tirdzniecība nodrošana augstu peļņas procentu,

Cenas aizsardzības un atlikumu rotācijas politika

ASBIS Grupa, kā autorizētais vairāku vadošo IT komponenšu izplatītājs, izmantojot labvēlīgus sadarbības noteikumus, spēj nodrošināt aizsardzību pret cenas samazināšanos un lēnu preču atlikumu apriti. Mēs izmantojam iespēju atgriezt daļu no precēm ražotājiem, ja cena tirgū būtiski samazinās vai konkrētās preces ir novecojušas. Salīdzinājumā, var minēt, ka vairākās valstīs, kur darbojas ASBIS Grupa liela daļa galveno konkurentu preci iegādājas atvērtajā tirgū, tādējādi pakļaujot riskam ne tikai paši sevi, bet arī savus klientus.

Grupas pieredzējusī vadības komanda un vietējie eksperti.

ASBIS Grupas vadības komanda sastāv no pieredžejušiem vadītājiem.  Izpildirektors ASBIS Grupā ir jau kopš dibināšanas - 1990. gadā, un daudzi vadītāji strādā jau ilgāk par 8 gadiem. ASBIS filiāļu darbu vada komandas, kuras galvenokārt veido vietējie, pieredzējuši menedžeri, kuri nodrošina nepieciešamo pieredzi un vietējā tirgus izpratni. ASBIS vadība uzskata, ka lokāla klātbūtne veido būtisku konkurētspējīgu priekšrocību pār starptautiskajiem konkurentiem.

Pievienojies mums!

Pašlaik mēs apkalpojam vairāk kā 32 000 aktīvu klientu Eiropas, Vidējo Austrumu un Āfrikas reģionos. Jūs esat laipni aicināti kļūt par ASBIS klientu un gūt labumu no augsta līmeņa apkalpošanas un atbalsta.