Kur nopirkt

ASBIS nodrošina plašu klāstu IT produktu saviem klientiem visā Latvijā. Lai uzzinātu sev tuvāk esošā veikala atrašanās vietu, apmeklējiet ASBIS dīleru sadaļu

Lūdzu, sniedziet sekojošo informāciju, lai mēs varētu piešķirt jums lietotājvārdu un paroli. Mēs izskatīsim jūsu pieprasījumu 2 darba dienu laikā.

Lūdzu, ievadiet drošības kodu
* = obligāti aizpildāmie lauki

Visi ASBIS produkti tiek pārdoti klientam ievērojot pārdošanas nosacījumus un noteikumus, kādi ir spēkā produktu pārdošanas brīdī. Lūdzu, ņemiet vērā, ka ASBIS ir datortehnikas un programmatūru vairumtirdzniecības piegādātājs Eiropas, Vidus Āzijas un Āfrikas valstīs. Kompānija sadarbojas ar B2B klientiem, kā tālākpārdevējiem, mazumtirdzniecības pārstāvjiem, e-pārdevējiem, sistēmas administratoriem un OEM. ASBIS nepiegādā produkciju tieši gala patērētājam. Apmeklējiet ASBIS mājās lapā sadaļu tālākpārdevējiem, lai uzzinātu jums tuvākā IT veikala atrašanās vietu.

Jauno klientu pieteikuma formas aizpildīšana aizņem aptuveni 20 minūtes un jūs iegūstat iespēju tūlītējai piekļuvei ASBIS B2B online E-veikalam. Vienkārši lejupielādējiet Formu, aizpildiet un nosūtiet to mums kopā ar nepieciešamajiem dokumentiem.

Lejupielādējiet formu, kā PDF failuLejupielādējiet formu, kā PDF failu

Lai uzzinātu jauno lietotājvārdu un paroli, lūdzam sūtiet mums e-pastu uz sales@asbis.lv