1987. gadā Kingston® ienāca tirgū ar vienu vienīgu produktu, bet tagad uzņēmums audzis kā pasaules lielākais neatkarīgais atmiņas produktu ražotājs. Kingston sadarbojas ar internacionālajiem izplatītāju tīkliem, vairumtirgotājiem un OEM klientiem. Kingston piedāvā tādus datu nesējus kā Micro SD, USB, SSD un cietos diskus.

Kingston katalogs

Patriot Technologies Inc. jau vairāk, nekā 20 gadus ir bijis uzticams avots visaptverošiem IT drošības risinājumiem. Patriot Ražošanas un Loģistikas Risinājumu grupa rada uzticamus un pielāgotus hardware platformu risinājumus programmatūras izstrādātājiem, programmatūras lietotājiem un risinājumu nodrošinātājiem.

Patriot katalogs

Silicon Power Computer & Communications Inc. dibināts 2003. gadā, un tā HQ atrodas Taipejā. Šim zīmolam ir plaša atpazīstamība un lietotāju skaits; to lieto jau miljoniem cilvēku vairāk, nekā 100 valstīs, tādā veidā mazāk, nekā desmitgades laikā uzņēmums kļuvis par pasaulē vadošo flash atmiņas karšu, USB, karšu lasītāju, DRAM moduļu, cietvielu disku un pārnēsājamo cieto disku ražotāju. Balstoties uz Common Wealth Magazine 2010 aptauju, Silicon Power 2009. gada peļņas pieaugums ir 11. vietā starp Taivānas top 1000 ražotājiem, un pat novērtēts ar 1. vietu puspārvadītāju (semiconductor) industrijā.

Silicon Power katalogs

Dibināts 1939. gadā, uzņēmums Toshiba ir Japānā bāzēts daudznacionāls inženierijas un elektronikas konglomerāta uzņēmums, kura HQ ir Tokijā, Japānā. Tā produkti un pakalpojumi iekļauj informācijas tehnoloģijas un komunikācijas iekārtas un sistēmas, elektroniskās komponentes un materiālus, energosistēmas, industriālās un sociālās infrastruktūras sistēmas, sadzīves tehniku, medicīniskās iekārtas, ofisa iekārtas, apgaismojumu un loģistiku.

Toshiba katalogs