Seagate dibināts 1979. gadā, un šobrīd ir pasaules līderis cieto disku un glabātuvju risinājumos. Uzņēmums piedāvā plašāko cieto, hibrīdu un cietvielu disku klāstu.

Seagate katalogs

Western Digital ir viens no lielākajiem datoru cieto disku ražotājiem pasaulē. Tam ir gara vēsture elektronikas industrijā kā integrēto circuit un glabāšanas produktu ražotājam.

WD katalogs

HGST ir Western Digital uzņēmums, kas pārdod un ražo cietos diskus, cietvielu diskus un ārējās glabātuves produktus un pakalpojumus.

HGST katalogs

Dibināts 1939. gadā, uzņēmums Toshiba ir Japānā bāzēts daudznacionāls inženierijas un elektronikas konglomerāta uzņēmums, kura HQ ir Tokijā, Japānā. Tā produkti un pakalpojumi iekļauj informācijas tehnoloģijas un komunikācijas iekārtas un sistēmas, elektroniskās komponentes un materiālus, energosistēmas, industriālās un sociālās infrastruktūras sistēmas, sadzīves tehniku, medicīniskās iekārtas, ofisa iekārtas, apgaismojumu un loģistiku.

Toshiba katalogs

Buffalo Technology ir globāls līderis tīklu un dirrect attached glabātuvju, vadu un bezvadu tīklu risinājumu dizainā, radīšanā un ražošanā. Buffalo ir apņēmies radīt un nodrošināt inovatīvas un rentablas (cost-effective) glabātuves un uzticamus tīkla risinājumus ar lielisku veiktspēju. Sākot no koncepta līdz dizainam un tā radīšanai, Buffalo Technology cenšas nodrošināt praktiskus, viegli lietojamus risinājumus mājām un uzņēmumiem.

Buffalo katalogs