Seagate dibināts 1979. gadā, un šobrīd ir pasaules līderis cieto disku un glabātuvju risinājumos. Uzņēmums piedāvā plašu cieto, hibrīdu un cietvielu disku klāstu. 

Seagate katalogs

1987. gadā Kingston® ienāca tirgū ar vienu vienīgu produktu, bet tagad uzņēmums audzis kā pasaules lielākais neatkarīgais atmiņas produktu ražotājs. Kingston sadarbojas ar internacionālajiem izplatītāju tīkliem, vairumtirgotājiem un OEM klientiem uz sešiem kontinentiem.

Kingston katalogs

Dibināts 1939. gadā, uzņēmums Toshiba ir Japānā bāzēts daudznacionāls inženierijas un elektronikas konglomerāta uzņēmums, kura HQ ir Tokijā, Japānā. Tā produkti un pakalpojumi iekļauj informācijas tehnoloģijas un komunikācijas iekārtas un sistēmas, elektroniskās komponentes un materiālus, energosistēmas, industriālās un sociālās infrastruktūras sistēmas, sadzīves tehniku, medicīniskās iekārtas, ofisa iekārtas, apgaismojumu un loģistiku

Toshiba katalogs

Pēdējo 17 gadu laikā, Inter-Tech ir attīstījis ar partneriem pielāgotus augstas kvalitātes risinājums, padarot tos pieejamus patērētāju tirgum. Produktu klāsts tiek papildināts, un tagad tajā ietilpst datoru korpusi, barošanas bloki, citas IT komponentes , datoru un viedtālruņu vāciņi.

Inter-Tech katalogs