Jau vairāk, nekā 28 gadus, kopš 1984., Dell ir iedvesmojis valstis, kopienas, klientus un cilvēkus visā pasaulē lietot tehnoloģijas, lai realizētu sapņus. Dell biznesa stratēģija ir adresēt klientu IT vajadzības, pielāgojot sociālos medijus un piedāvājot bezmaksas produktu pārstrādi. Dell piedāvā portatīvos datorus ikdienai un multimediju darbam. Portatīvie datoru modeļu klāsts ir gana plašs: ir gan ultra plāni klēpjdatori, gan tādi, kas paredzēti resursus prasīgām spēlēm.

Dell katalogs

Asus ir viens no pasaules vadošajiem IT uzņēmumiem. Taivānas Informācijas Tehnoloģiju industrija ir grandiozi augusi pēdējo desmitgadu laikā un kļuvusi par vienu no virzošajiem spēkiem globālajā tirgū. ASUS ražo produktus gandrīz visās IT jomās, tai skaitā, PC komponentes, perifēriju, klēpjdatorus, planšetdatorus, serverus un viedtālruņus. Asus ir spējīgs nodrošināt augstas kvalitātes inovācijas un dizainu visiem, un to pamato 4,168 internacionālie apbalvojumi 2012. gada laikā – tie ir pāri 11 apbalvojumiem dienā, katru dienu. Asus ir konsekventi sasniedzis pieaugumu klēpjdatoru daudzuma pārdošanā, 2011. gadā sasniedzot 11,9 miljardu dolāru peļņu.

Asus katalogs 

Zīmols Lenovo eksistē tikai kopš 2004. gada, Ķīnas uzņēmumam Legend Holdings, kas kļuva par lielāko PC uzņēmumu Ķīnā, nomainot nosaukumu. Uzņēmums ir pirmajā vietā Ķīnā, Japānā, Krievijā un Vācijā, esot viens no ātrāk augošajiem PC zīmoliem pēdējo trīs gadu laikā. Lenovo ražo vienu no vislabāk zināmajiem klēpjdatoriem pasaulē – ThinkPad. Radot inovatīvus un izklaidējošus produktus un pakalpojumus, Lenovo ir kļuvis par pieprasītu zīmolu klēpjdatoru tirgū. 

Lenovo katalogs