Kaspersky Lab ir droša satura veidotājs, bīstamības menedžmenta sistēmu veidotājs un pasaulē lielākais programmatūras drošības produktu pārdevējs. Kaspersky Lab HQ atrodas Maskavā, Krievijā, ar 30 reģionālajiem ofisiem visā pasaulē.

Kaspersky katalogs

Windows serveru ģimene nodrošina stabilu pamatu Jūsu servera darbspējai (workload) un lietotņu prasībām, esot viegli uzstādāmam un apkalpotam (manage). Jauni virtualizācijas rīki, tīkla resursi un menedžmenta uzlabojumi palīdzēs saglabāt laiku, samazināt tēriņus, kā arī nodrošināt platformu dinamiskam un efektīvi managed datu centriem.

Windows katalogs

 

AVG dibināts 1991. gadā ar mērķi sargāt cilvēkus visapkārt pasaulei, izmantojot jaunākās drošības tehnoloģijas. AVG ātri pierādīja sevi kā veiksmīgs uzņēmums,  un ir tagad atpazīts kā viens no lielākajiem drošības programmatūras tirgus spēlētājiem. AVG ir piedzīvojusi spēcīgu izaugsmi pēdējo gadu laikā un turpina izplatīties, lai atbilstu globālā tirgus vajadzībām, izmantojot uzlabotas tehnoloģijas un plašāku valodu un platformu atbalstu.

EVault® piedāvā pilna servisa informācijas dublēšanu un atjaunošanu, to realizē ekspertu komanda. Uzņēmums nodrošina to, ka dati tiek vienmēr saņemt atpakaļ. To sauc par failproof recovery.