DELL

Jau vairāk, nekā 28 gadus, kopš 1984., Dell ir iedvesmojis valstis, kopienas, klientus un cilvēkus visā pasaulē lietot tehnoloģijas, lai realizētu sapņus. Dell biznesa stratēģija ir adresēt klientu IT vajadzības, pielāgojot sociālos medijus un piedāvājot bezmaksas produktu pārstrādi. Dell piedāvā portatīvos datorus ikdienai un multimediju darbam. Serveru klāsts ir gana plašs.
Dell katalogs

INTEL

Intel dibināts 1968. gadā, un šis uzņēmums ir pasaules līderis IT inovāciju ieviešanā. Intel, balstoties uz uzņēmuma peļņu, ir pasaules lielākais un visaugstāk vērtētākais pusvadītāju mikroshēmu ražotājs. Intel ražo arī mātesplašu mikroshēmas, tīkla interfeisa kontrolierus un integrētās shēmas, zibatmiņas, grafiskās mikroshēmas, integrētos procesorus un citas ierīces, kas saistītas ar komunikācijām un skaitļošanu. (Intel also makes motherboard chipsets, network interface controllers and integrated circuits, flash memory, graphic chips, embedded processors and other devices related to communications and computing.)
Intel katalogs

Super Micro Computer 

Amerikāņu kompānija, liels mātes plašu, korpusu, barošanas avotu, dzesēšanas sistēmu, SAS kontrolieru, Ethernet un InfiniBand ražotājs. Kompānija specializējas  x86-serveru platformu, dažādu serveru komponenšu, darba staciju un datu glabāšanas sistēmu ražošanā.
Supermicro katalogs

Infortrend Technology Inc.
Atpazīstams jaudīgu datu glabāšanas tīkla risinājumu piegādātājs, kas piedāvā disku masīvus, bibliotēkas un uzglābāšans iekārtas, kā arī komutācijas iekārtas.

Gigabyte Technology Co., Ltd.
Taivānas kompānija – sistēmplašu, videokaršu, serveru un citas datortehnikas ražotājs.