Ubiquiti Inc.

Ubiquiti Inc. currently focuses on 3 main technologies: high-capacity distributed Internet access, unified information technology, and next-gen consumer electronics for home and personal use. Ubiquiti is focused on democratizing network technology on a global scale — aggregate shipments of nearly 85 million devices play a key role in creating networking infrastructure in over 200 countries and territories around the world. Their professional networking products are powered by UNMS and UniFi software platforms to provide high-capacity distributed Internet access and unified information technology management, respectively. For more information, please, visit www.ui.com,blog.ui.com.

Ubiquiti katalogs

MikroTik

Mikrotīkls, pazīstams arī kā MikroTik, ir datortīklu aprīkojuma ražotājs no Latvijas. Tā pamatprodukcija ir bezvadu iekārtas un maršrutētāji. Šobrīd MikroTik zīmols ir pazīstams visā pasaulē un pieprasījums pēc uzņēmuma produkcijas pakāpeniski pieaug.
MikroTik katalogs

Netgear

Amerikāņu kompānija, kura izstrādā tīkla produktus mazajiem/vidējiem uzņēmumiem un mājas lietotājiem. 
Netgear katalogs

Promise Technology, Inc.

Promise Tehnology Inc, ir pasaules līderis uzglabāšanas ierīču nozarē un vadošais augstas veiktspējas datu glabāšanas risinājumu ražotājs datu centriem, uzraudzībai, mākoņiem un mediju tirgum. Promise ir izpelnījies labu reputāciju par inovatīvu uzglabāšanas risinājumu attīstīšanu vertikālajiem tirgiem, kas nodrošina praktiskas atbildes uz biznesa problēmām lielajiem, mazajiem un vidējiem uzņēmumiem, radošajiem profesionāļiem, drošības integratoriem un daudziem citiem.

Tenda 

Tenda Technology ir atpazīstams vadošais tīklu ierīču un sadzīves tehnikas piegādātājs patērētājiem, SOHO un mazajiem uzņēmumiem. Tenda ir apņēmušies nodrošināt viegli uzstādāmus un pieejamus tīklu risinājumus, piedāvājot inovatīvus, godalgotus produktus, kas uzlabo cilvēku dzīves un produktivitāti. Produktu līnijās iekļautas WiFi ierīces, ADSL, CPEs, Ethernet slēdži (switches), mobilās platjoslas (3/3.5/3.75G) ierīces un vadu (wired) rūteri.
Tenda katalogs

Tripp Lite 

Tripp lite ir Amerikāņu datoru aprīkojuma ražotājs. Tripp Lite ražo tādus produktus kā UPS, PDU, pārsprieguma aizsargus, jaudas pārveidotājus (power inverters), dažādus kabeļus, 19 collu plauktus (19-inch racks).
Tripp Lite katalogs

Super Micro Computer 

Amerikāņu kompānija, liels mātes plašu, korpusu, barošanas avotu, dzesēšanas sistēmu, SAS kontrolieru, Ethernet un InfiniBand ražotājs. Kompānija specializējas  x86-serveru platformu, dažādu serveru komponenšu, darba staciju un datu glabāšanas sistēmu ražošanā.

Gygabyte

Gigabyte Technology Co., Ltd.

Taivānas kompānija – sistēmplašu, videokaršu, serveru un citas datortehnikas ražotājs.

Infortrend technology Inc

Infortrend Technology Inc.

Atpazīstams jaudīgu datu glabāšanas tīkla risinājumu piegādātājs, kas piedāvā disku masīvus, bibliotēkas un uzglābāšans iekārtas, kā arī komutācijas iekārtas.