Canyon ir dzīvespriecīga, jauneklīga un dinamiska dzīvesveida zīmols, kas tiecas padarīt dzīvi ērtāku, piedāvājot plašu praktisku, viegli lietojamu un pieejamu IT patēriņa elektronikas preču un datoru komponenšu klāstu. Tas piedāvā skaistus un modernus produktu dizainus par konkurētspējīgām cenām, neupurējot kvalitāti.  Canyon sauklis ir: Radi. Veic. Pēti. Izbaudi. Canyon dibināts 2003. gadā, un tas ir viens no zīmoliem, kas ātri attīstās Dienvidamerikā, Āzijā un EMEA reģionā. Canyon produktu klāstā ietilpst mobilie skaļruņi, austiņas, datorpeles, tīkla kameras, datoru somas un planšetdatoru aksesuāri – austiņas, maciņi, skaļruņi.

Canyon katalogs

 

 

Belkin savu darbību sācis 1983. gadā, un, trīs desmitgades vēlāk, veiksmīgi turpina to arī tagad. Viņu misija: radīt produktus, kas padara cilvēku dzīvi labāku, vienkāršāku un piepildītāku. Belkin piedāvā produktus sākot no bezvadu mājas tīkliem, mobiliem aksesuāriem, enerģijas vadības risinājumiem līdz pat plašu vadu un kabeļu klāstam. Produkcijā iekļauti arī augstas kvalitātes planšetdatoru – gan Android, gan Apple ierīču - vāciņi un ekrāna aizsargplēves. Daudziem produktiem pieejama mūža garantija.

Belkin katalogs

 

 

Cygnett uzsāka darbību 2003. gadā, un šobrīd ir plaši pazīstams aksesuāru zīmols, kas sastopams četros kontinentos. Cygnett izstrādā aksesuāru dizainu un attīsta to, apvienojot stilu un praktiskumu ar funkcionalitāti un estētiku. Pieejami Android un Apple planšetdatoru aksesuāri – triecienizturīgi un estētiski skaisti vāciņi, austiņas, lādētāji, somas.

Cygnett katalogs

 

 

Griffin Techonology uzsāka dizainu izstrādi un tehnisko risinājumu ražošanu 1992. gadā, un šobrīd ir viens no populārākajiem aksesuāru nodrošinātājiem. Vieni no zināmākajiem aksesuāriem digitālās izklaides pasaulē ir FM raidītājs iTrip family un revolucionārā Evolve Wireless Skaņas Sistēma. Līdz pat šai dienai Griffin izstrādā, ražo un izplata ierīces vai risinājumus digitālajai izklaidei Dienvidamerikā, Ziemeļamerikā (vnk AMERIKĀ?), Eiropā un Āzijā. Daļa produkcijas ir aksesuāri planšetdatoriem – austiņas, somas un triecienizturīgi vāciņi gan Android, gan Apple ierīcēm.

Griffin katalogs