Kur nopirkt

ASBIS nodrošina plašu klāstu IT produktu saviem klientiem visā Latvijā. Lai uzzinātu sev tuvāk esošā veikala atrašanās vietu, apmeklējiet ASBIS dīleru sadaļu

 

Intel veido tehnoloģiju nākotni

Intel ir pasaulē vadošais tādu pirmās nepieciešamības preču ražotājs un tehnoloģiju izstrādātājs, kuras nodrošina datu uzglabāšanu mākonī un aizvien viedākas sakaru iespējas visā pasaulē. Intel piegādā datoru, vienotu informācijas tīklu un komunikācijas platformas plašam klientu lokam – oriģinālā aprīkojuma un oriģinālizstrādājumu ražotājiem, mākoņpakalpojumu un sakaru pakalpojumu sniedzējiem, kā arī rūpniecisko, sakaru un autotransporta iekārtu ražotājiem.

Intel arī iedibina jaunu korporatīvās atbildības standartu, ieviešot nozīmīgas pārmaiņas savā starptautiskajā tīklā. Rosinot gan klimata jautājumu risināšanu, gan dažādības un iekļautības veicināšanu, Intel apvieno ne vien partnerus un klientus, bet arī savu starptautisko tehnoloģiju sortimentu, lai panāktu kaut ko patiesi apbrīnojamu.

Paātriniet savu izaugsmi!

Pievienojoties Intel® Partner Alliance, jūs varēsiet piekļūt progresīvai apmācības programmai un profesionālām zināšanām, veicināšanas līdzekļiem, rīkiem un atbalstam, kā arī skrupulozai tiešsaistes pieredzei, kas jums dod priekšrocības novatorisku risinājumu un pakalpojumu izveidē un pārdošanā.

Uzzināt vairāk par dalības priekšrocībām.

Intel Products

 


Procesori

Serveri

Intel NUC minidatoriAtmiņas ierīces un krātuves

Sistēmas un iekārtas

Bezvadu izstrādājumi


Tehnoloģijas

Ethernet izstrādājumi