Kur nopirkt

ASBIS nodrošina plašu klāstu IT produktu saviem klientiem visā Latvijā. Lai uzzinātu sev tuvāk esošā veikala atrašanās vietu, apmeklējiet ASBIS dīleru sadaļu

Par Intel®

Intel ir pasaulē vadošais tādu pirmās nepieciešamības preču ražotājs un tehnoloģiju izstrādātājs, kuras dod iespēju izmantot interneta un aizvien viedāku savienotu datoru pasaules priekšrocības. Intel piegādā datoru, datortīklu un sakaru platformas plašam klientu lokam – oriģinālā aprīkojuma un oriģinālizstrādājumu ražotājiem, mākoņpakalpojumu un sakaru pakalpojumu sniedzējiem, kā arī rūpniecisko, sakaru un transporta iekārtu ražotājiem. Intel paplašina tehnoloģiskās robežas, neatlaidīgi sekojot Mūra likumam un datorjomas sasniegumiem, kas paver pārsteidzošas funkcionālās iespējas.Kompānija Intel vispirms tika reģistrēta ASV Kalifornijas štatā 1968. gadā un pēc tam 1989. gadā pārreģistrēta Delavēras štatā.

Intel ražojumi

Datorsistēmas un ierīces uz Intel tehnoloģiju bāzes

 

 

 

Jaudīgās, uzticamās un izcili konfigurējamās datorsistēmas un elektronika uz Intel tehnoloģiju bāzes korporatīvajiem lietotājiem, spēlētājiem, satura veidotājiem un ikdienas lietotājiem nodrošina plašu iespēju klāstu.

   

Procesori  

 

 

 

Kompānijā Intel tiek izstrādāti augstas veiktspējas procesori ikdienas lietošanai, arī tādi, kas piemēroti korporatīvajiem serveriem, sadzīves elektronikai ar piekļuvi internetam, klēpjdatoriem, galddatoriem, darbstacijām un mobilajām ierīcēm. Šeit atradīsiet jums nepieciešamo tehnoloģiju.

 

 

 

Intel® plates un komplekti  

 

 

Izstrādes rīku grupa, kas radīta, lai speciālistiem un dizaina veidotājiem palīdzētu izstrādāt un veidot skaitļošanas ierīces, interaktīvu vidi un integrētas datorsistēmas, kā arī atbalstītu jaunievedumus un prototipēšanu.

 

   

  • Pirkt Intel® NUC plates un komplektus

   

Atmiņas ierīces un krātuves

   

Intel piedāvā modernus tehniskus izstrādājumus, kas atbalsta jebkura līmeņa datošanu – gan datu centros, gan vaļasprieka pēc. Intel® Optane™ atmiņas ierīce veido ātrāku saikni starp atmiņas ierīcēm un krātuvēm. Intel® cietvielu diski (Intel® SSD diski) nodrošina elastīgu, stabilu un efektīvu datu uzglabāšanu.

 

 

Serveri  

Uzticamība, drošums un pārbaudīta veiktspēja. Ir vairāki iemesli, kādēļ Intel visā pasaulē ir iecienīts serveru tehnoloģiju un pašu serveru piegādātājs. Intel ekspertiem ir izpratne par moderno datu centru vajadzībām, kā arī ilggadīga pieredze un labas zināšanas projektēšanā, lai spētu piedāvāt plašu novatorisku serveru, sistēmu un risinājumu klāstu, kas veicina uzņēmējdarbības izaugsmi un konkurētspēju tirgū.

   

 

 

Tīkla sakaru un ievadizvades ierīces

       

 

Vairojiet savu veiktspēju no datu centra līdz perimetra tīklam, izmantojot nozares labākos izstrādājumus un inteliģentu, programmējamu un elastīgu programmvadāmu infrastruktūru.

 

 

 

ASBIS Group ir Intel pilnvarotais izplatītājs Eiropas,Tuvo Austrumu un Āfrikas reģionā.

Intel® tehnoloģiju nodrošinātāju programma

Uzņēmums ASBIS ir pievienojies Intel® tehnoloģiju nodrošinātāju programmai (ITP), un tagad reģistrētie šīs programmas partneri, pērkot tieši no ASBIS, var saņemt bonusus, Intel ražotos komponentus vai preces ar Intel Inside logotipu.

Reģistrētie programmas partneri Intel punktus uzkrāj, no pilnvarotajiem Intel izplatītājiem pērkot tehniskajām prasībām atbilstošas preces. Zelta un platīna partneri par uzkrātajiem punktiem var saņemt ASBIS dāvanu kartes un atlaides, pērkot preces no ASBIS.

Saņemiet vairāk informācijas un jau šodien pievienojieties ITP https://techpartner.intel.com/

ASBIS punktu izmantošana – http://www.asbis.com/spendpoints

Intel partnera mārketinga studija

Plaša resursu izvēle jūsu risinājumu reklamēšanai  

  • Visaptverošas mārketinga kampaņas
  • Preču logotipi
  • Preču fotoattēli
  • Sociālo tīklu saturs
  • Reklāmkarogi un reklāmas mērķlapas 

APMEKLĒJIET TŪLĪT – http://marketingstudio.intel.com/

Vairāk par INTEL lasiet mūsu JAUNUMOS.