Kur nopirkt

ASBIS nodrošina plašu klāstu IT produktu saviem klientiem visā Latvijā. Lai uzzinātu sev tuvāk esošā veikala atrašanās vietu, apmeklējiet ASBIS dīleru sadaļu

ASBIS ziņas

Jūnijs 25, 2024
ASBISC Enterprises Plc, a leading Value-Added Distributor, developer, and ...
Jūnijs 25, 2024
During his Computex keynote in Taiwan, Intel CEO Pat Gelsinger highlighted the ...
Jūnijs 21, 2024
Ubiquiti, a global leader in networking technology, has unveiled its latest ...
Jūnijs 05, 2024
In the ever-evolving world of wireless networking, Wi-Fi 7 stands poised to ...
Jūnijs 04, 2024
“Midea” modernākais viedais telpu klimata kontroles risinājums komfortam vasarā ...
Maijs 31, 2024
AMD EPYC 4004 Series processors power an expanded range of entry level system ...
“Midea” modernākais viedais telpu klimata kontroles risinājums komfortam vasarā – ventilators “Aroma Tower”

Jūnijs 04, 2024

“Midea” modernākais viedais telpu klimata kontroles risinājums komfortam vasarā – ventilators “Aroma Tower”

“Midea” modernākais viedais telpu klimata kontroles risinājums komfortam vasarā – ventilators “Aroma Tower”

Gaisa temperatūrai paaugstinoties, populārais vadošais viedās sadzīves tehnikas ražotājs “Midea” paziņo par jaunāko papildinājumu savu novatorisko klimata kontroles ierīču klāstā – ventilatoru “AromaTower”. Šī novatoriskā ierīce var pilnībā mainīt priekšstatu par mājokļa vai biroja atvēsināšanas iespējām ne vien funkcionālā, bet arī stilīgā veidā. 
 
 
Atgādinām, ka uzņēmums “Midea” nesen ir uzsācis sadarbību ar “ASBISc Enterprises Plc” – vērā ņemamu izplatītāju, kas Eiropas, Vidējo Austrumu un Āfrikas tirgūpiedāvādažādas preces ar pievienoto vērtību. Šī sadarbība ļauj izmantot “ASBIS” plašo izplatīšanas tīklu, lai “Midea” preces, kuru ražošanā liktas lietā šī zīmola speciālistu īpašās zināšanas viedās sadzīves tehnikas izstrādē, sasniegtu patērētājus visā reģionā. 
 
 
Ventilators “AromaTower” apvieno izsmalcinātību un efektivitāti. Ar eleganto dizainu tas harmoniski iederas jebkurā telpā, neaizņemot pārāk daudz vietas, bet nodrošinot spēcīgu gaisa plūsmu. 
 
 
Viena no iezīmēm, ar ko izceļas ventilators “AromaTower”, ir aromterapijas funkcija. Lietotāji var pielāgot telpas vidi savām vajadzībām, iebūvētajā aromterapijas nodalījumā ielejot sev tīkamās aromātvielas vai ēteriskās eļļas, lai vairotu gan fizisko, gan garīgo labsajūtu. 
 
 
Ventilators arī izmanto viedu tehnoloģiju lietotāja komforta uzlabošanai. Iebūvētais viedais vēja vadības režīms un temperatūras sensors automātiski regulē gaisa plūsmu atkarībā no apkārtējiem apstākļiem, tā radot ideālu vidi. 
 
 
“ASBIS” gaisa kondicionētāju un sildītāju biznesa attīstības vadītājs Andrejs Kazenavs, pacilāts par šī ventilatora laišanu tirdzniecībā, stāsta: “Pagājušajā gadā tirdzniecībā nonākušais “Midea” viedais ventilators bez lāpstiņām kļuva par sezonas bestselleru. Mēs ceram, ka šogad jaunais ventilatora modelis turpinās šos panākumus. Lietotājiem kļūstot arvien prasīgākiem, ir jāpiedāvā ierīces, kas apvieno viedas funkcijas un individuāli pielāgojamas iespējas. “Midea” ar ventilatoru “AromaTower” turpina rādīt piemēru, kā apmierināt šīs prasības.” 
 
 
Ventilators “AromaTower”, kas tirdzniecībā pieejams no 2024. gada 15. maija, dod iespēju piedzīvot vēl patīkamāku vasaru ar nesalīdzināmu komfortu un stilu. Lai uzzinātu vairāk un pasūtītu preces, apmeklējiet https://www.balticdata.lv/lv/produkti-meklet?q=Midea

 

Par “ASBIS Enterprises” 
 
“ASBIS Group” ir vadošais pievienotās vērtības izplatītājs, kā arī IT un lietu interneta preču, robotizēto ierīču, risinājumu un pakalpojumu attīstītājs un piedāvātājs Eiropas, Tuvo Austrumu un Āfrikas valstīs. Kiprā reģistrētajai uzņēmumu grupai ir biroji 40 valstīs, tā nodarbina vairāk nekā 2500 speciālistu un apkalpo 20 000 B2B klientu 56 pasaules valstīs. “ASBIS” izplatītajā dažādu zīmolu sortimentā ir preces, kurām piešķirta prestižā “Red Dot” balva par dizainu. 
 
 
Par “Midea” 
 
Uzņēmums “Midea” ir specializējies gaisa attīrīšanas, dzesēšanas, veļas mazgāšanas, lielo un mazo virtuves ierīču, ūdensapgādes sistēmu, grīdu kopšanas un apgaismes ierīču ražošanā. Uzņēmums darbojas vairāk nekā 200 valstīs un reģionos. Katru gadu “Midea” dažādās dizaina izstādēs saņem vairāk nekā 40 apbalvojumu, kā, piemēram, “Red Dot”, “iF” un balvu par labu dizainu “GoodDesignAward”.

Visi ASBIS produkti tiek pārdoti klientam ievērojot pārdošanas nosacījumus un noteikumus, kādi ir spēkā produktu pārdošanas brīdī. Lūdzu, ņemiet vērā, ka ASBIS ir datortehnikas un programmatūru vairumtirdzniecības piegādātājs Eiropas, Vidus Āzijas un Āfrikas valstīs. Kompānija sadarbojas ar B2B klientiem, kā tālākpārdevējiem, mazumtirdzniecības pārstāvjiem, e-pārdevējiem, sistēmas administratoriem un OEM. ASBIS nepiegādā produkciju tieši gala patērētājam. Apmeklējiet ASBIS mājās lapā sadaļu tālākpārdevējiem, lai uzzinātu jums tuvākā IT veikala atrašanās vietu.