Kur nopirkt

ASBIS nodrošina plašu klāstu IT produktu saviem klientiem visā Latvijā. Lai uzzinātu sev tuvāk esošā veikala atrašanās vietu, apmeklējiet ASBIS dīleru sadaļu

ASBIS ziņas

Marts 01, 2024
Solidigm D5-P5336: Massive Capacity, Minimal Cost
Februāris 27, 2024
Dell Technologies introduces new edition of RISE Partner Program. The new ...
Februāris 26, 2024
From 18 to 21 March ASBIS together with AMD, innovator of high-performance ...
Februāris 23, 2024
Edgecore Networks, a leader in open networking solutions, has introduced the ...
Februāris 23, 2024
Ubiquiti, a global networking technology leader, announced the release of two ...
Februāris 22, 2024
We are thrilled to announce the launch of our newly redesigned B2B shop, packed ...
Piezīmjdators Dell XPS 15 - pieejams Latvijas tirgū

Augusts 20, 2012

Dell

Piezīmjdators Dell XPS 15 - pieejams Latvijas tirgū

Rīga, 2012.gada 20.augusts.

Multivides piezīmjdators par kuru oficiāli tika paziņots jūlija sākumā, ir parādījies Latvijas tirgū.

Dell XPS 15 noformējumam ir izmantoti visjaunākie kvalitatīvie materiāli: piezīmjdatora augšdaļa ir izveidota no viengabala alumīnija loksnes, bet apakšdaļa no nesilstoša oglekļa šķiedras materiāla. Turklāt alumīnija korpuss un bezrāmja displejs, ko aizsargā izturīgs markas stikls, nodrošina ierīces ilgmūžību un drošumu, bet ērtā tastatūra ar plato sensoru skārienpaliktni, kas pazīst žestus, ļauj komfortabli strādāt.

Piezīmjdatora Dell XPS 15 komplektācijā izmantotas jaunākās Intel izstrādes, tostarp trešās paaudzes Intel Core procesori un tehnoloģijas Intel Rapid Start', Smart Response'' un Smart Connect''', kas palielina produktivitāti un ļauj uzturēt sakarus jebkur. Piezīmjdatoram ir arī ievērojamas "rezerves nakotnei", jo tiek izmantotas ātrdarbīgas USB 3.0 pieslēgvietas. Jaunais modelis izdevīgi atšķiras ar to, ka tam ir plaša komunikācijas saskarņu izvēle un iespēja ar LAN palīdzību datus pārraidīt ar ātrumu viens gigabaits sekundē.

Dell XPS 15 lielas izšķirtspējas fotoattēli

Dell XPS 15 ir apgādāts ar visām funkcijām un drošības tehnoloģijām, kas vajadzīgas ieviešanai uzņēmumos:

 • Dell Support atbalsts, kas pieejams Dell korporatīvajiem klientiem un nodrošina nepieciešamos instrumentus gan galalietotājiem, gan sistēmu administratoriem, lai veiktu jebkuras sarežģītības pakāpes uzdevumus, kas saistīti ar aparatūru un programmatūru;
 • konfigurācijas pakalpojumi, kas ietver BIOS parametru regulēšanu, sākotnējo instalāciju un ierīces marķēšanu, kas palīdz ieviest XPS sērijas piezīmjdatorus, nekaitējot attālinātu biroju drošībai.

Latvijas tirgum piegādājamā piezīmjdatora Dell XPS 15 tehniskie parametri

 • Spilgts (350 nitu) 15,6 collu Full HD WLED displejs ar stiprināto Corning Gorilla Glass markas stiklu pāri visam ekrānam.
 • Trešās paaudzes procesori Intel Core i5 un i7.

Konfigurācijas:

 • procesors Intel Core i5-3210M (kešatmiņa 3 MB, takts frekvence līdz 3,1 GHz);
 • procesors Intel Core i7-3612M (kešatmiņa 6 MB, takts frekvence līdz 3,1 GHz);

Biznesa konfigurācijas:

 • procesors Intel Core i5-3320M (kešatmiņa 3 MB, takts frekvence līdz 3,3 GHz);
 • procesors Intel Core i7-3520M (kešatmiņa 4 MB, takts frekvence līdz 3,6 GHz);

Grafikas iespējas:

 • videokarte NVIDIA GeForce GT 630M 1GB GDDR5 ar NVIDIA Optimus tehnoloģiju;
 • videokarte NVIDIA GeForce GT 640M 2GB GDDR5 ar NVIDIA Optimus tehnoloģiju;

Atmiņa

 • līdz 16GB divkanālu atmiņa DDR3 1600MHz (2 x SoSIMM).

Pēc izvēles pieejami cietie diski:

 • cietais disks ar 1TB ietilpību (5400 apgr./min), aprīkots ar brīvā kritiena detektoru;
 • cietā krātuve SSD ar 512GB ietilpību, kurā izmantotas Intel Rapid Start un Intel Smart Connect tehnoloģijas;
 • cietais disks ar 500 GB ietilpību (5400 apgr./min) un 32 GB mSATA SSD (pēc izvēles), kurā izmantotas Intel Rapid Start Intel Smart Response tehnoloģijas;
 • cietais disks ar 750 GB (7200 apgr./min) vai 1 TB ietilpību (5400 apgr./min) un 128 GB mSATA SSD (pēc izvēles), kurā izmantotas Intel Rapid Start un Intel Smart Response tehnoloģijas.

Standarta dalīta pilnizmēra tastatūra ar pagaismojumu. Tastatūra ir droša pret šķidruma izliešanu.

Sensoru panelis (skārienpanelis) ar iebūvētu stikla pogu, kas uztver pieskārienu vairākos punktos (Multi-Gesture jeb žestu pazīšanas funkcija).

Iebūvēts DVD-RW vai Blu-ray dzinis ar ielādi spraugā.

Deviņu sekciju litija polimēra akumulators (65 W/st.). Tas iebūvēts piezīmjdatorā un nav maināms; 90 W strāvas adapters.

Darba laiks, strādājot no akumulatora, - līdz 8 stundām (konfigurācijā ar procesoru Intel Core i5-3210M , videokarti NVIDIA GeForce GT 630M, 6 GB operatīvo atmiņu, cieto disku ar 500 GB ietilpību un 32 GB mSATA karti).

Intel Centrino Advanced-N 6235 802.11 a/g/n un Bluetooth 4.0 bezvadu pieslēgumi.

Gatavība izmantot Intel Wireless Display.

Augstas izšķirtspējas skaņas karte MaxxAudio 4.

Trīs USB pieslēgvietas (viena ar PowerShare tehnoloģijas atbalstu), viens DisplayPort minispraudnis, viena HDMI pieslēgvieta, viena RJ-45 pieslēgvieta, karšu lasītājs (trīs vienā), viena austiņu pieslēgvieta, viena garnitūras pieslēgvieta un viena Kensington minislēdzene.

Iebūvēta 1,3 MP tīmekļkamera ar digitāliem Dual Array mikrofoniem.

Izmērs: biezums 23,2 mm, garums 371 mm, platums 249 mm.

Operētājsistēma Windows paplašinātā mājas, profesionālā vai maksimālā versija.

Masa - no 2,6 kg.

Par uzņēmumu Dell

Uzņēmums Dell (NASDAQ DELL), ievērojot savu pasūtītāju vēlmes, piedāvā novatoriskas tehnoloģijas un pakalpojumus, dodot iespēju izdarīt vairāk atbilstoši savai devīzei "The Power To Do More". Sīkāku informāciju skatīt tīmekļa vietnē www.dell.com


 

' Lai varētu izmantot Intel Rapid Start tehnoloģijas iespējas, nepieciešama SSD krātuve vai attiecīgi noregulēts cietņa un SSD krātuves savienojums. Šī tehnoloģija nodrošina datora startēšanu dažu sekunžu laikā.

'' Lai varētu izmantot Smart Response tehnoloģijas iespējas, nepieciešams atbilstoši noregulēts cietņa un SSD krātuves savienojums. Šī tehnoloģija datoram ļauj identificēt visbiežāk izmantojamos pielikumus un failus un tos saglabāt kompaktā un ātrdarbīgā krātuvē. Tas palielina piekļuves ātrumu un darbības produktivitāti.

'''i Lai varētu izmantot tehnoloģijas iespējas, nepieciešama SSD krātuve vai mSATA krātuve kopā ar atpazīstamu interneta pieslēgumu. Sistēmai jābūt ieslēgtai vai jādarbojas snaudas režīmā. Tehnoloģija nodrošina periodisku snaudas režīma atslēgšanos, automātisku bezvadu tīkla meklēšanu un datu regulāru atjaunināšanu.

 

Visi ASBIS produkti tiek pārdoti klientam ievērojot pārdošanas nosacījumus un noteikumus, kādi ir spēkā produktu pārdošanas brīdī. Lūdzu, ņemiet vērā, ka ASBIS ir datortehnikas un programmatūru vairumtirdzniecības piegādātājs Eiropas, Vidus Āzijas un Āfrikas valstīs. Kompānija sadarbojas ar B2B klientiem, kā tālākpārdevējiem, mazumtirdzniecības pārstāvjiem, e-pārdevējiem, sistēmas administratoriem un OEM. ASBIS nepiegādā produkciju tieši gala patērētājam. Apmeklējiet ASBIS mājās lapā sadaļu tālākpārdevējiem, lai uzzinātu jums tuvākā IT veikala atrašanās vietu.